• بازدید:
  • دسته بندی: بازی کامپیوتر


Enslaved: Odyssey to the West یک تکنیکال اکشن ادونچر است! شاید اسم این سبک تا به حال به گوشتان نخورده باشد ولی  قرار است شما به غیراز کارهای معمول در این ژانر، مثل وارد کردن چند ضربه ای ها و حل کردن پازل ها حرکت های تاکتیکی نیز انجام دهید  و در این راه همراهانتان را رهبری کنید. داستان این بازی مربوط می شود به ۱۵۰ سال بعد در آینده، زمانی که جنگی بزرگ  بین انسان ها آسیب های جبران ناپذیری بر زمین وارد کرده و تقریبا نسل انسان منقرض شده است. در این بین فقط ربات های باقی مانده از جنگ به شکل پراکنده بر روی زمین وجود دارند که ماموریتشان  نابودی انسان ها است. آن ها همیشه در کمین نشسته اند تا اندک نفرات باقی مانده را  به کام مرگ بکشانند چرا که هیچ کس به آن ها خبر نداده است که جنگ به پایان رسیده است! شخصیت اصلی بازی فردی تنها و گوشه گیر و البته خشن به نام مانکی است که با انسان ها چندان رابطه خوبی ندارد و در طول زندگی خود همیشه در حال فرار از ربات ها و ماشین های غول پیکری بوده که در پی شکار او بوده اند.او با محیط خشن و نا امن بیرون آشنا است و در هنگام خطر به خوبی می تواند از مهلکه فرار کند و جان خود را نجات دهد.زندگی در این جهان مرده به خوبی به او آموخته که چگونه زنده بماند و از جان خود محافظت کند. زخم هایی که روی بدنش وجود دارند کاملا این موضوع را اثبات می کنند.زخم هایی که یادگار ربات هایی هستند که قبلا مانکی با آن ها به مبارزه پرداخته است.

Enslaved Odyssey to the West Premium Edition PC-FLT

|نسخه فشرده BlackBox با حجم ۷.۱ گیگابایت به پست اضافه شد|

 

Enslaved Odyssey to the West pc cover small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC

 


شخصیت دیگر بازی Trip  است.دختری با موه های قزمز به مانند نریکو در Heavenly Sword (علاقه زیاد Ninja Theory به زنان مو قرمز!) که یک متخصص فنی تمام عیار است. او به همراه پدرش با ایجاد انجمنی از انسان های باز مانده و با فراهم آوردن موقعیت آموزش، زراعت و امکانات رفاهی سعی در ایجاد تمدنی جدید از انسان ها را دارند.در اصل آنها تنها امید بازماندگان بر روی کره زمین می باشند.  
بر اثر یک اتفاق مانکی توسط ربات ها اسیر شده و به وسیله کشتی هوایی به مقصدی نا آشنا برده می شود.در اینجاست که دو شخصیت اصلی در کنار هم قرار میگیرند چرا که  Trip هم یکی ازاسرای کشتی است.او با دیدن مانکی و سعی او برای فرار از کشتی او را زیر نظر می گیرد تا زمانی که کشتی سقوط می کند ومانکی بی هوش می شود.در این هنگام Trip  با بستن هد بندی خاص به سر مانکی او را مجبور می کند که به خواسته های او عمل کند در غیر این صورت با استفاده از هدبند برنامه ریزی شده، شوک های الکتریکی به مانکی وارد می کند و درهر صورتی که مانکی Trip  را رها کند و یا Trip  بمیرد مانکی نیز کشته خواهد شد. تنها خواسته ی Trip  بازگشت به خانه و دیدار دوباره با پدرش است و از مانکی می خواهد که در این راه به او کمک کند.البته در اواسط بازی یکی از دوستان Trip  نیز به این تیم دونفره اضافه خواهد شد که اطلاعاتی زیادی در مورد این شخصیت وجود ندارد.
داستان بازی برگرفته از نولی چینی به نام سفر به غرب است که تا به حال در رسانه های مختلف دیگری نیز مورد استفاده قرار گرفته و از این کتاب به اشکال مختلف اقتباس شده است.Alex Garland  به عنوان نویسنده با Ninja Theory  همکاری می کند.نویسنده نول The Beach و  The Tesseract که به ترتیب فیلم های The Beach  و ۲۸ Days Later از روی آن ها اقتباس شده است و همچنین نویسندگی فیلمنامه ۲۸ Days Later به عهده خود او بوده است. Garland انتخاب بسیار خوبی به عنوان نویسنده کار محسوب می شود چرا که او یک گیمر حرفه ای است و با بازی های کامپیوتری آشنایی بسیار خوب دارد. او به بازی کردن در XBL علاقه خاصی داشته و وقت زیادی را صرف بازی کردن به شکل Online  می کند.

در بخش مبارزات شما دکمه ضربه معمولی و ضربه محکم را دارید که با ترکیب کردن آن ها می توانید چند ضربه ای های مختلفی را خلق کنید. با نگه داشتن دکمه  ضربه های اصلی ضربه های شارژ شده می زنید و در زمان لازم از تمام کننده های زیبایی استفاده خواهید کرد.گاهی اوقات در این هنگام دوربین به حالت Slow Motion می رود و ضربه ها را به زیبایی و از نمایی نزدیک تر نشان می دهد. می توانید در برابر حمله های دشمن حالت دفاعی بگیرید و یا جای خالی دهید و ضربه ضد حمله (Counter Attack) وارد کنید.کنترل در این قسمت کاملا مناسب و خوش دست است و وارد کردن چند ضربه ای ها لذت فوق العاده بالایی دارد. چند ضربه ای ها تعدادشان زیاد نیست و در نتیجه در هنگام استفاده از آن ها گیج نخواهید شد. پیچیدگی های زیادی که در زدن چند ضربه ای ها در Heavenly Sword وجود داشت در این بازی  وجود ندارد ولی هنوز هم برای ترکیب ضربه های مختلف نیاز به تمرین دارید تا بتوانید از همه آن ها  به خوبی استفاده کنید.
در مبارزات از سیستمی استفاده خواهید کرد که وضعیت ربات ها را به شما نشان می دهد. زمانی که دشمنان قرمز رنگ می شوند به این معنی است که آن ها در حالت حمله قرار دارند و زمانی که آبی هستند دفاع می کنند و حالت زرد به این معنی است که آن ها در تدارک حمله می باشند. این سیستم به شما کمک می کند که در وقت لازم حمله، دفاع و یا جای خالی دهید و در مبارزات شلوغ بسیار کارآمد است.

Unreal Engine 3  موتوری است که به دنیای Enslaved جان داده است. دنیایی که به سبک Post Apocalyptic طراحی شده است و پس از نابودی تمدن بر روی زمین، طبیعت همه جا را پوشانده و سبز کرده است.نماها بسیار زیبا و چشم نواز هستند و قدم زدن در این محیط بکر و تازه لذت فراوانی دارد.محیط ها مثل Heavenly Sword بزرگ و وسیع هستند و جزییات بالایی دارند. Andy Serkis مانند Heavenly Sword در این بازی نیز با Ninja Theory همکاری می کند. انیمیشن مانکی از روی حرکات او کپچر شده است و خود او نیز به جای مانکی صحبت می کند و مشخصا با مهارت بالای او در این زمینه شاهد یه کار بی نقص و عالی خواهیم بود. مدل شخصیت Trip در یکی از نمایش ها زمانی که پشت یک سنگر قرار گرفته بود چندان جالب نبود که احتمالا در نسخه آخر این مشکل برطرف خواهد شد.صدای Trip  کاملا با شخصیت و صورت او همخوانی دارد. در ساخت  ربات ها دقت زیادی صورت گرفته تا همگی جذاب و عجیب به نظر برسند.

منبع توضیحات: وبسایت بازی سنتر

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2, Vista or higher
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.20GHz / AMD Athlon 64 X2 4600+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce 9600/ ATI Radeon HD 4850
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 12 GB available space

 

تصاویری از محیط بازی:

Enslaved Odyssey to the West screenshots 01 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC Enslaved Odyssey to the West screenshots 02 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC

Enslaved Odyssey to the West screenshots 03 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC Enslaved Odyssey to the West screenshots 04 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC

Enslaved Odyssey to the West screenshots 05 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC Enslaved Odyssey to the West screenshots 06 small دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC

 

source دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه Fairlight را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repairکه در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC دانلود DVD1 به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Direct Link

دانلود پارت ۸ :     Direct Link

دانلود پارت ۹ :     Direct Link

 

download دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC دانلود DVD2 به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Direct Link

 

نسخه فشرده ۷.۱ گیگابایتی BlackBox بازی:

نسخه فشرده سالم بازی توسط گروه BlackBox عرضه شد. در این نسخه تنها زبان های غیر از زبان انگلیسی از بازی حذف شده اند و هیچ گونه تغییر در ویدیوها، صداها و تکسچرهای بازی صورت نگرفته و دارای کیفیت اوریجینال خود می باشند.

 

توضیحات نصب نسخه BlackBox بازی:

ابتدا آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال نمایید. حال به اکسترکت پارت ها بپردازید و فایل های ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا کنید. فایل اجرایی Setup.exe را به صورت Run As Administrator اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که بازی بر روی ویندوز ۷ تست شده و سالم می باشد. فایل های آپدیت بازی در فولدر Redist موجود می باشند که پس از نصب بازی ، تمامی آپدیت های موجود در این پوشه را در صورت نیاز نصب نمایید. بازی به طور خودکار کرک می شود، ولی اگر نیاز به کرک بازی داشتید، می توانید از لینک آخر همین پست آن را دانلود نموده و طبق توضیحات آن، کرک را نصب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

download دانلود بازی Enslaved Odyssey to the West Premium Edition برای PC دانلود نسخه BLACKBOX به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Direct Link

دانلود پارت ۸ :     Direct Link